O Blogu

BLOG powstał w odpowiedzi na ciekawość i liczne pytania dotyczące tworzenia ubrań. Szycie amatorskie jest umiejętnością, której można się nauczyć i do tego będę przekonywać w kolejnych postach. Chcę by każdy z nas mógł wyglądać, tak jak sobie wymarzy. By ułatwić wam to zadanie, stworzyłam nawigacje po stronie, która zawiera Kategorie (strój, inspiracje, w podróży, łatwe początki), Tagi i Wyszukiwarkę.

STRÓJ. To kategoria w której prezentuje ubrania, które sama uszyłam. Zdjęcia pochodzą z różnych zakątków Polski i świata 🙂 Niemniej, prawdopodobnie najwięcej będzie z Warszawy.

INSPIRACJE. Część bloga, w której znajdziecie recenzje książek, czasopism o szyciu, jak również ciekawe zdjęcia i informacje.

W PODRÓŻY. To tu opublikuje zdjęcia i wrażenia z podróży do stolic mody i nie tylko 🙂

ŁATWE POCZĄTKI. W tym miejscu uchylam rąbka tajemnicy i pokazuje jak powstają ubrania. Dziele się swoim doświadczeniem i pokazuje techniki, których używam przy tworzeniu ubrań. To wpisy przeznaczone głównie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z szyciem. Zamieszczam tu podstawowe informacje o przygotowaniu do szycia i akcesoriach. Pokazuje jak robić wykroje. Przytaczam swoje błędy, na których można się uczyć 🙂  Pokazuje jak tworzyć kolejne elementy, a nawet jak krok po kroku jak stworzyć ubranie.

TAGS znajdują się w dolnym prawym rogu. Są to skróty służące szybkiemu znalezieniu interesujących was informacji.

PRZESZUKAJ. Oczywiście wyszukiwarka bloga umieszczona w górnym prawym rogu. Pomocna w odnalezieniu informacji o np. interesujących was kolorach, rodzajach tkanin czy odzieży.

FILMIKI INSTRUKTAŻOWE. W planach mam opublikowanie filmików pokazujących cały proces tworzenia ubrań. Dzięki takim pomocom wizualnym sama nauczyłam się min. wszywać rękawki i wykańczać mankiety rękawów.

Reklamy

1 komentarz do “O Blogu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s