Akcesoria krawieckie/INNE/ŁATWE POCZĄTKI

Sylwestrowy lifting ubrań- termodżety

1 termodzety_wm 2 termodzety_wm 3 termodżety_wm 4 termodżety_wm 5 termodżety_wm 6 termodżety_wm 7 termodżety_wm 8 termodżety_wm 9 termodżety_wmTERMOŻDZETY

Ozdabianie ubrań to nie moja mocna strona. Nie muszę tego robić, bo zazwyczaj stawiam na kolor i formę. Niemniej przed Sylwestrem i mnie przychodzi ochota na odrobinę rockowo- zabawowego szaleństwa. Zaczynam spokojnie od złotych termodżetów 🙂 Są charakterne i co najważniejsze dziecinnie proste w aplikacji.

Działamy:

1. Z szablonu termodżetów wycinam pożądany kształt. Na tym etapie można spokojnie szpilkami przymocować folię z termodzetem i białym kartonem do ubrania.Wizualizacja efektu końcowego jest pomocna. Ja wybrałam bardzo prosty rząd trzech złotych aplikacji.

2.Ściągam papierowe zabezpieczenie, a folię z termodzetem przyklejam do materiału. Można ją swobodnie odkleić, poprawić ułożenie i ponownie zamocować.

3. Zaprasowuje, usuwam folię.

Przed przyklejeniem termodżetów na docelowe ubranie przetestowałam cały proces na skrawku materiału i do tego też Was zachęcam. Proces jest nieodwracalny. Raz przyprasowane termodżety powinny zostać na ubraniu na zawsze. Póki co ich wytrzymałość sprawdza mój syn, który uwielbia swoimi małymi rączkami dzióbać przy bluzce ze zdjęć.

Termodżety z których korzystałam mają specjalny kształt, który sprawia, że klej nie rozpływa się po tkaninie i nie plami jej. Możecie je dostać w tej pasmanterii online.

 

Udanego ozdabiania!

Reklamy

5 komentarzy do “Sylwestrowy lifting ubrań- termodżety

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s